Konkurs Ekologiczny "Stworek Śmieciorek"

 

 

W odpowiedzi na zaproszenie Publicznego Przedszkola w Gnojniku nasza placówka ogłosiła konkurs ekologiczny pod hasłem. „Mój stworek Śmieciorek”.

Konkurs skierowany był do wszystkich dzieci oraz ich rodziców. Zadaniem było wykonanie pomysłowej i oryginalnej pracy z materiałów odpadowych, które na co dzień wyrzucamy do kosza. Do naszego przedszkola napłynęło 18 prac, które wzbudziły podziw uczniów i nauczycieli. Każda praca otrzymała nadaną przez jej wykonawcę bardzo zabawną i oryginalną nazwę.

Jury, w skład którego weszli nauczyciele naszej szkoły oraz rodzice z Oddziałowej Rady Rodziców wyłoniło 3 prace, które wezmą udział w gminnym konkursie ekologicznym pod tym samym tytułem organizowanym przez Publiczne Przedszkole  w Gnojniku, a są to:

I miejsce: „ROBOODPADKA” – Klaudia Niedziocha „0”

 

II miejsce: „JULIANEK” – Julia Wiśniowska „P”

 

III miejsce: „ŚMIECIOŁAPEK” – Karol Klimek „P”

 

 

Ponadto za oryginalność i pomysłowość wykonania jury konkursowe  wyróżniło  następujące prace:

„BOLUTEK”- Kuba Tekiela „P”

 

„METALICZNA KOBRA” – Patryk Sowa „0”

 

ZŁOMEK” – Maksymilian Lisowski „P”

 

„BUTLOŻABA” – Mateusz Figiel „0”

 

 

Wszyscy otrzymali drobne nagrody i szczere gratulacje od samego Dyrektora zespołu.

 

Wszystkim uczestnikom gratulujemy!!!

Opracowała: Iwona Radecka

 

Zapraszamy  do naszej galerii.