Laureaci konkursu ekologicznego „Mój stworek - Śmieciorek”

 

10 czerwca 2014r. w Publicznym Przedszkolu w Gnojnku odbyło się oficjalne ogłoszenie wyników konkursu ekologicznego pt. „Mój stworek Śmieciorek”.  Zaszczytne miejsca przypadły w udziale naszym milusińskim.

I miejsce:

Klaudia Niedziocha „0”

Julia Wiśniowska  „P”

II miejsce:

Karol Klimek „P”

Podczas spotkania Wójt Gminy Gnojnik podsumował również akcję organizowaną na terenie wszystkich placówek oświatowych naszej gminy ph.„Zbieramy zużyte baterie” w której nasze przedszkole zdobyło wyróżnienie. Spotkaniu towarzyszyła bardzo miła atmosfera, a to za sprawą dzieci przedszkolnych, które w bardzo ciekawym przestawieniu oraz barwnym korowodzie „przedszkolnej mody śmieciowej” zachęcały wszystkich do ochrony środowiska poprzez segregowanie śmieci i zbieranie zużytych bateri.

Laureatom serdecznie GRATULUJEMY!!!

Opracowała: Iwona Radecka