Rok szkolny 2010/2011

IV Gminny Przegląd Piosenki Przedszkolnej

Dnia 29 marca przedstawiciele naszego przedszkola zawitali do Biesiadek, by uczestniczyć tam w IV Gminnym Przeglądzie Piosenki Przedszkolnej pod hasłem: „Zwierzątko moim przyjacielem jest”.

Tegorocznymi reprezentantami naszego przedszkola byli:

  • Cieśla Magdalena

  • Malinowski Michał

  • Niedziocha Karolina

Przegląd odbył się w bardzo milej atmosferze dzięki ciepłemu przyjęciu Pni Dyrektor przedszkola oraz tamtejszych pracowników. Dla większości przedszkolaczków był to pierwszy występ na tak wielkiej scenie, z mikrofonami i przed liczną publicznością, mimo tremy wszystkie małe gwiazdy  wykazały się nie lada zdolnościami wokalnymi i estradowymi. Cała zgromadzona tam publiczność była pod wrażeniem tychże wykonań.

Gminna impreza z przedszkolakami w roli głównej dostarczyła dzieciom głębokich i bogatych przeżyć artystycznych, a nauczycielkom satysfakcji z efektów dobrze wypełnionego zadania. IV Przegląd Piosenki Przedszkolnej zakończył się wręczeniem wszystkim śpiewakom dyplomów, podziękowań i nagród za piękne wykonania oraz emocje sceniczne.

 

Na zakończenie pani dyrektor podziękowała uczestnikom za wspaniałe prezentacje i dobrą zabawę, rodzicom za przygotowanie przepięknych strojów dla swoich pociech, publiczności za miłą atmosferę, a nauczycielom  za przygotowanie dzieci do występu.

Przegląd piosenki przedszkolnej stał się już stałym elementem kalendarza imprez gminnych, przyczynia się do odkrywania nowych talentów, do eksponowania umiejętności wokalnych i tanecznych, pełni ważną rolę w promowaniu młodych wykonawców.

 

Oprac: Iwona Mielec